Amoené Lavosept K - koncentrát pro mytí a dezinfekci ploch a nástrojů 1000ml - citrón

Amoené Lavosept K - koncentrát pro mytí a dezinfekci ploch a nástrojů 1000ml - citrón

Amoené Lavosept K - koncentrát pro mytí a dezinfekci ploch a nástrojů 1000ml - citrón od skvělého výrobce Amoené je k dostání levně a pohodlně online. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Amoené Lavosept K - koncentrát pro mytí a dezinfekci ploch a nástrojů 1000ml - citrón ve výhodné ceně 254 Kč

254 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Amoené Lavosept K - koncentrát pro mytí a dezinfekci ploch a nástrojů 1000ml - citrón.

Lavosept K - koncentrát pro mytí a dezinfekci ploch a nástrojů 1000ml - citrón

LAVOSEPT® K je dezinfekční přípravek na bázi kvartérních amoniových solí a aldehydů ve formě koncentrátu určený k dezinfekci ploch a nástrojů. Lavosept K se používá na dezinfekci a mytí všech omyvatelných ploch a povrchů a dále k dezinfekci nástrojů ponorem, zejména v sociální a zdravotnické sféře, kde výrazně snižuje počet bakterií. Odstraňuje kromě jiného mikroskopické vláknité houby – plísně, mikroskopické kvasinkové houby – kvasinky a dále mikroorganizmy Pseudomonas aeruginosa, Staphyloccocus aureus, Enterococcus hirae, aj. Mimo to dodává příjemnou vůni a nezanechává skvrny.

Co dezinfikuje Lavosept® K:

Podlahy, pracovní plochy, sanitární zařízení, wc sedátka, pracovní nástroje, dětské hračky, vany, posilovací stroje, rehabilitační křesla a pomůcky, atd.

Použití:

Podlahy a pracovní plochy: přidejte 25 ml koncentrátu (tj. 2 a půl vršku) do nádoby s 5 l vody o teplotě 20 – 25 °C, tím docílíte 0,5% roztok. Po umytí ploch není třeba oplachovat vodou. Masážní vany/hračky/rehabilitační stroje po provedené dezinfekci opláchněte čistou vodou. Nepoužívejte neředěný koncentrát!

Další vlastnosti: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Amoené Lavosept K - koncentrát pro mytí a dezinfekci ploch a nástrojů 1000ml - citrón
Výrobce:
SKU:
820005

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Gelové-Nehtíky.cz najdete gelové nehty, příslušenství pro modeláž nehtů a vše pro péči o vaše nehty. V širokém sortimentu nabízíme i laky na nehty, odlakovače, sady na gelové nehty, zdobení na nehty a další doplňky. Nakupte u nás levně a rychle a ušetřete. Gelové-Nehtíky.cz - váš specialista na kvalitní a levné gelové nehty, manikúru a péči o nehty.
Vybírejte z nabídky
4558
produktů
46
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Gelové-Nehtíky.cz